دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم

رای post

دانلود دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم , ورد دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم

      دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم,طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم,اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم,دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی,خانه ام را دوست دارم,دانلود طرح درس,اجتماع,,,

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم

دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم

دانلود-طرح-درس-اجتماعی-سوم-ابتدایی-درس-14-خانه-ام-را-دوست-دارم

همکار عزیز پایه سوم بهترین فایل طرح درس اجتماعی با موضوع درس 14 خانه ام را دوست دارم را با قیمت بسیار مناسب فقط و فقط از سایت ما دانلود کنید.این فایل طرح درس اجتماعی خانه ام را دوست دارم در تعداد صفحات 3 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس خانه ام را دوست دارم را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس اجتماعی سوم خانه ام را دوست دارم انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس اجتماعی سوم درس 14 خانه ام را دوست دارم

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:3 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

معلم می تواند تدریس خود را باشعری که در ابتدای درس آمده شروع کند . هدف شعر بیان کارکرد های خانه است. سپس معلم می تواند سوالاتی در رابطه با آن بپرسد برای مثال خانه کدام یک از نیازهای ما را برطرف می کند؟

دانش آموزان با دقت به شعر گوش داده و به سوالات معلم پاسخ می دهند.

سپس روی تصویر درس توجه کرده و از دانش آموزان می خواهد تا به تصویر دقت کنند و ببینند در تصویر چه چیزی دیده می شود و اعضای خانواده کدام یک از نیازهایشان را در خانه برطرف می کنند؟

و اینکه به نظر شما در رابطه با چه چیزی صحبت می کنند؟

دانلود فایل

 

دانلود طرح درس اجتماعی سوم ابتدایی درس 14 خانه ام را دوست دارم

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x