حسابداری · اکتبر 11, 2022 0

داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس eppt

رای post

دانلود داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس

فایل قابل ویرایش داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس , ورد داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس


داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس

داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس

داده-های-آماری-شرکتهای-موجود-در-صنعت-خودرو-و-ساخت-قطعات-بورس

توضیحات:
داده های آماری متغیرهای حسابداری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس اوراق بهادار تهران از سال 80 الی 89، در قالب فایل اکسل (Excel)، مناسب برای انجام پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی رشته های حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد.

این فایل شامل داده های متغیرهای حسابداری و مالی مربوط به شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس اوراق بهادار تهران (19 شرکت) برای بازه زمانی10ساله 1380 الی 1389 بصورت اکسل می باشد که می توان از این داده ها در برآورد مدل رگرسیونی تحقیقات، مقاله ها و پایان نامه های رشته های حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد استفاده کرد.

داده های متغیرهای موجو.د در این فایل شامل تعداد مقاطع، بازدهی مرکب، بازدهی واقعی، بازدهی انتظاری، ریسک، انتظاری به ریسک، ضریب β، نسبت شارپ، رتبه نقد شوندگی و میانگین روزهای معاملات شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات می باشد. دقت اطلاعات محاسبه شده صد در صد می باشد و با استفاده از آخرین و به روزترین نرم افزارهای حسابداری و مالی و همچنین صورتهای مالی شرکتها بدست آمده است.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس , سایت داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس , خرید داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس , دانلود رایگان داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس , فایل داده های آماری شرکتهای موجود در صنعت خودرو و ساخت قطعات بورس

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x