آموزشی · اکتبر 11, 2022 0

خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت eppt

رای post

دانلود خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت

فایل قابل ویرایش خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت , ورد خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت


خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت

خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت

خلاصه-کتاب-زبان-بدن-تالیف-آلن-و-باربارا-پیز-بصورت-پاورپوینت

توضیحات:
خلاصه کتاب زبان بدن (چگونه با زبان بدن حرف بزنیم) تالیف آلن پیز و باربارا پیز ترجمه آذر محمودی بصورت پاورپوینت، در حجم 82 اسلاید، همراه با تصاویر.

این پاورپوینت زیبا خلاصه کتاب معروف زبان بدن، (چگونه با زبان بدن حرف بزنیم ) نوشته آلن و باربارا پیز و ترجمه آذر محمودی است که در 82 اسلاید زیبا و پرمحتوا تهیه شده است که برای تدریس و آموزش زبان بدن در کلاس های آموزشی نیز مناسب است.
 آری باور کردنی نیست اما حقیقت دارد: کلمات در ارتباط بین انسان ها نقش چندان زیادی ندارند بلکه این حرکات بدن و دست و صورت هستند که اطلاعات بیشتری را انتقال می دهند. حتی ما گاهی اوقات کلماتی را به کار می بریم که با حرکات مان منطبق نیستند . مطالعه این پاورپوینت زیبا و مفهومی را به تمامی کسانی که علاقه هستند بتوانند از طریق حرکات بدن مثل حرکات دستها و حالات صورت و چهره و نحوه حرف زدن، طرف مقابل خود را بهتر بشناسند و یا حتی مذاکره بهتری با افراد از طریق شناخت حرکات بدن و معانی آن داشته باشند، توصیه میکنم.

فهرست مطالب:
حریم و قلمرو شخصی (تعریف حریم شخصی، محدوده حریم ها…شخصی و ….)
حرکتهای کف دست
حرکتهای دست و بازو
حرکتهای دستهاروی صورت
چگونه با دست مانع می سازیم
موانعی که با پا ایجاد می شود
دیگرحرکات ورفتارهای معمول
پیام چشم ها
حرکات وپیامهای ارتباط گیری
سیگار،سیگاربرگ،پیپ عینک
حرکات مرزبندی ومالکیت
بازتاب حرکات دیگران
بلندی قامت وموقعیت اجتماعی
اشاره کردن به یک سمت
چگونه سرمیزبنشینیم
نمایش قدرت
مجموعه ای ازحرکات مجزا

توصیه میکنم کسانی که علاقه مند هستند بتوانند از طریق حرکات بدن مثل حرکات دستها و حالات صورت و چهره و نحوه حرف زدن، طرف مقابل خود را بهتر بشناسند و یا حتی مذاکره بهتری با افراد از طریق شناخت حرکات بدن و معانی آن داشته باشند، این مطلب را با دقت دنبال کنند.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت , سایت خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت , خرید خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت , دانلود رایگان خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت , فایل خلاصه کتاب زبان بدن تالیف آلن و باربارا پیز بصورت پاورپوینت

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x