Matlab · اکتبر 11, 2022 0

حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب eppt

رای post

دانلود حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب

فایل قابل ویرایش حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب , ورد حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب


حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب

حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب

حل-مسئله-چند-فروشنده-دوره-گرد-با-الگوریتم-ژنتیک-در-متلب

توضیحات:
سورس کد حل مسئله چند فروشنده دوره گرد (Variable Multiple Traveling Salesmen Problem (M-TSP با الگوریتم ژنتیک در نرم افزار متلب (Matlab).

این برنامه که در قالب یک mfile کد نویسی شده است، نزدیکترین راه حل بهینه برای تعداد متغیری از فروشندگان و شهرهای مقصد (انتخاب تصادفی) را درمسئله چندین فروشنده دوره گرد بدست آورده و نتیجه و جزئیات آنرا در 2 Figure جداگانه بصورت گرافیکی نمایش می دهد. برای حل مسئله از الگوریتم تکاملی ژنتیک (GA) استفاده شده است.

شرایط مسئله M-TSP بصورت زیر است:
1) تعداد متغیری از فروشندگان دوره گرد بایستی کوتاهترین مسیر را برای ملاقات شهرهایی که تعداد و موقعیت آنها بصورت رندوم انتخاب می شوند طی کنند.
2) هر فروشنده باید از کوتاهترین مسیر ممکن، به مجموعه منحصر بفردی از شهرها مسافرت کرده و پس از ملاقات شهر مقصد ، به شهر مبدا مراجعه نماید.
3) هر شهر منحصرا” بایستی توسط یک فروشنده مشخص ملاقات شود.

این فایل در 365 خط ، شامل 265 خط برنامه اصلی و 100 خط کامنت ساده انگلیسی کدنویسی شده است.
پیش نیاز لازم برای استفاده بهتر از این برنامه، آشنایی متوسط با اصول برنامه نویسی در متلب و مفاهیم اولیه الگوریتم تکاملی ژنتیک می باشد.

برای مشاهده فایل ویدوئوی کوتاهی از اجرای این برنامه در آپارات،  اینـــجا کلیک کنید.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب , سایت حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب , خرید حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب , دانلود رایگان حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب , فایل حل مسئله چند فروشنده دوره گرد با الگوریتم ژنتیک در متلب

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x