صنایع · اکتبر 11, 2022 0

ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra) eppt

رای post

دانلود ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra)

فایل قابل ویرایش ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra) , ورد ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra)


ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra)

ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra)

ترجمه-فصل-13-کتاب-مدیریت-زنجیره-تامین-چوپرا-(sunil-chopra)

توضیحات:
ترجمه فارسی فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین تالیف چوپرا (Sunil Chopra)، با عنوان  حمل و نقل در مدیریت زنجیره تامین (Transportation in the Supply Chain)، در قالب فایل word و در حجم 27 صفحه، بصورت سلیس و روان و ویرایش شده.

کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا یکی از معروفترین مراجع این رشته بویژه در ایران است. بیشتر اساتید به دلیل نگاه کل نگر و همه جانبه آن و اشاره به تقریبا تمامی جنبه های مطرح در زنجیره تامین این کتاب را به دانشجویان معرفی می کنند.

بخشی از متن ترجمه:
حمل و نقل اشاره به حرکت محصول از یک مکان به مکان دیگر دارد تا یک راه در زنجیره تامین برای خدمات رسانی به مشتری ایجاد نماید. حمل و نقل یک محرک مهم در زنجیره تامین است زیرا محصولات به ندرت در یک محل تولید و مصرف می شوند. حمل و نقل یک بخش قابل توجهی از هزینه هایی است که اغلب زنجیره های تامین متحمل می شوند. در واقع، فعالیت حمل و نقل بیش از 10 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سال 2002 را در بر گرفته و فقط در سه بخش مسکن، درمان و خوراک سهم بیشتری از تولید ناخالص داخلی بیشتر از حمل و نقل بوده است. نزدیک به 20 میلیون نفر در سال 2002 در مشاغل مربوط به حمل و نقل اشتغال داشته اند که حدود 16 درصد از کل اشتغال آمریکا را در بر می گرفت. نقش حمل و نقل حتی در زنجیره تامین جهانی نیز هم اهمیت زیادی دارد …

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra)

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra) , سایت ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra) , خرید ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra) , دانلود رایگان ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra) , فایل ترجمه فصل 13 کتاب مدیریت زنجیره تامین چوپرا (Sunil Chopra)

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x