تحقیق مواد لازم برای نقاشی سیلیکات

دانلود تحقیق مواد لازم برای نقاشی سیلیکات

تحقیق مواد لازم برای نقاشی سیلیکات

تحقیق-مواد-لازم-برای-نقاشی-سیلیکات

دانلود تحقیق در مورد مواد لازم برای نقاشی سیلیکات،
در قالب word و در ۸۰ صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق: 
یافتن یک روش نقاشی که هیچگونه نقطه ضعفی نداشته باشد، بسیار غریب به نظر می رسد. این موضوع در مورد نقاشی با تکنیک بی نظیر «سیلیکات» نیز صدق می کند. بسیار ضروری است که کار در این روش روی سطوح هموار وجاذب انجام گیرد. ترکهایی که بر اثر جمع شدن سطح بوجود می آیند، همچنین سوراخهای پرشده، به وضوح بعد از اتمام کار در این تکنیک مشاهده می گردند. مسئله مهم این است که نباید روی سطوحی که قبلا با آب آهک یا محلولهای رنگی یا رنگ روغن نقاشی شده اند کار کرد. در واقع هیچ ماده حلالی نمی تواند آنطور که باید و شاید رنگ روغن را از روی سطح بردارد، تا آنکه رنگ «سیلیکات» بتواند بخوبی جذب زمینه گردد.

براساس تجربیاتی که مولف در این زمینه داشته، می توان ابزار کرد که آب آهک و یا رنگهای محلول را می توان با برسهای سیمی- آنچنان که دانه های شن لایه بتوانند، ماده سیلیکات را بطور همیشگی درون خود حفظ و نگهداری کنند- برداشت.

تولید کنندگان رنگهای «سیلیکات»، مواد مناسب کمکی را برای استفاده در شرایط حاد پیشنهاد می کنند. بعنوان مثال ماده «فیکس کروست» ساخت «لوهوالدورک» و ماده «دوموسیلین» ساخت «سیلین فارب ورک» برای جلوگیری از تکه تکه شدن لایه رنگ و یا کار روی سطوح ناهموار و یا لایه های تعمیری عرضه شده اند…
دانلود فایل

همکاری در فروش فایل

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x