تحقیق شکست بنیان خانواده در غرب

دانلود تحقیق شکست بنیان خانواده در غرب

تحقیق شکست بنیان خانواده در غرب

تحقیق-شکست-بنیان-خانواده-در-غرب

دانلود تحقیق با موضوع شکست بنیان خانواده در غرب،
در قالب word و در ۶ صفحه، قابل ویرایش.
بخشی از متن تحقیق:
بسیاری از پدران انگلیسی، فرزندان شخص دیگری را بزرگ می‌کنند. این عنوان یکی از فصل نامه‌های انگلستان است. به دلیل روند افول اخلاق، از هر ۵ پدر انگلیسی یک نفر بدون آن که بداند، فرزند فرد دیگری را به عنوان فرزند خود بزرگ می‌کند.       

به گزارش این فصل نامه که در زمینه‌های ژنتیکی و بیولوژیکی تحقیق می‌کند، یافته‌های آزمایشات ژنتیکی در کشورهای غربی و اروپایی حاکی از آن است که درصد بالایی از مردان بدون آنکه بدانند، در اثر خیانت همسرانشان، فرزند شخص دیگری را بزرگ می‌کنند. 

یافته‌های این محققان حاکی از آن است که در کشورهایی که قواعد خانوادگی سالم‌تر هستند، این میزان به یک درصد کاهش می‌یابد حال آن که در جوامعی که گرفتار معضلات خانوادگی هستند، این آمار به ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش می‌یابد.

محققان این مرکز در بررسی ژنتیکی ۳۱۰۴۹۰ مورد از پدران و فرزندان در کشورهای غربی دریافتند که از هر ۵ پدر انگلیسی یکی بدون آنکه بداند، فرزند شخص دیگری را به عنوان فرزند خود بزرگ می‌کند.

نقش تقوا در خانواده:
با بررسی این وضعیت اسف بار شاید بهتر بتوان به اهمیت دیدگاه اسلام درباره خانواده پی برد مجموعه ای که باید با محوریت تقوا کانونی سراسر مهر و صفا و یک رنگی بیافریند و به تربیت نسل هایی پاک و الهی بپردازد.

در نظام خانواده ایده آل اسلامی، زن و مرد مکمل یکدیگرند که دست در دست هم این مجموعه مقدس را به سوی کمال هدایت می کنند.

اکسیر تقوا در این میان می تواند نقشی اساسی ایفا کند. گاهی عشق با تمام قدرت و عظمتش نمی تواند جلوی فروپاشی بنیان الهی خانواده را به تنهایی بگیرد، مخصوصاً عشق هایی که بی اساس و بنیان است و بر پایه ملاکات گذرا و ضد اخلاقی استوار است. لذا نقش تقوا در حفظ خانواده و پیشگیری از هرزگی ها و به خطر افتادن نسل ها امری انکار ناپذیر است…
دانلود فایل

همکاری در فروش فایل

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x