تحقیق سیستم فروش شرکت تحت وب

دانلود تحقیق سیستم فروش شرکت تحت وب

تحقیق سیستم فروش شرکت تحت وب

تحقیق-سیستم-فروش-شرکت-تحت-وب

دانلود پایان نامه با موضوع کامپیوتر سیستم فروش شرکت تحت وب،
در قالب word و در ۷۰ صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
سیستمهای پایگاه داده ها برای ذخیره کردن اطلاعات به کار می رود. هم سیستمهای بزرگ زررواسیون شرکتهای هواپیمایی و هم دفترچه تلفنی که درجیب شما قراردارد پایگاه دادها محسوب می شوند. زیرا از آنها برای ذخیره کردن داده ها و بازیابی اطلاعات استفاده می شود. 

تا چندین سال پیش، سیستمهای بزرگ پایگاه داده ها تنها بر روی کامپیوترهای بزرگ (main frame) کار می کردند. به همین دلیل طراحی پیاده سازی ونگهداری آنها بسیار پر هزینه بود. با به بازارآمدن کامپیوترهای شخصی (personal  computer) قدرتمند و ارزان قیمت فعلی اینک برنامه نویسان می توانند نرم افزارهای لازم برای جمع آوری و ارائه اطلاعات را با هزینه های اندک و در زمان کوتاه تولید کنند.

شناخت پایگاه داده های اکسس (Access):
به طور کلی پایگاه داده مجموعه ای از انواع اطلاعات می باشد. برنامه اکسس پایگاه داده های نسبتا ساده و آسانی را ایجاد میکند. «جدول (table) به محفظه الکترونیکی گفته می شود که برنامه اکسس برای نگهداری داده های شما آن را ارائه می دهد.

هر جدول (Table) از سطرها و ستون ها تشکیل می شود. برنامه اکسس مدخل پایگاه داده ها (مثلاً هر یک از کارمندان یا فقره موجودی) را در سطر مختص به خود ذخیره می کند. هر سطر یک سابقه record به حساب می آید و هر سابقه شامل اطلاعات خاصی مربوط به یک شخصی مکان و غیره می باشد.

هر سابقه به بخش های مجزایی از اطلاعات تقسیم می شود و هر یک از بخش ها، میدان fied نام دارد …
دانلود فایل

همکاری در فروش فایل

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x