آمار · اکتبر 11, 2022 0

تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی eppt

رای post

دانلود تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی

فایل قابل ویرایش تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی , ورد تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی


تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی

تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی

تحقیق-بررسی-نقش-تلویزیون-در-جامعه-امروزی

توضیحات:
تحقیق درس آمار و مدلسازی سال دوم دبیرستان با موضوع نقش بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی، در قالب فایل word و در حجم 14 صفحه، همراه با پرسشنامه مربوطه.

بخشی از متن:
رسانه ها تأثیر عمیقی را برجامعه اعمال می کنند به طوری که قادرند با شیوه های پذیرفتنی عوام پسند هر نوع تغییری را در جامعه ایجاد کنند. و شکی نیست که رسانه در بهتر شدن وضعیت زندگی افراد جامعه تاثیر غیر قابل انکاری دارد.
هدف از انجام این پروژه بررسی نقش تلویزیون در جامعة امروزی می‌باشد. در جامعة امروزی تلویزیون نقش بسزایی دارد و قشر زیادی از جامعه را به خود مشغول می‌کند سوالاتی در این زمینه برای ما مطرح می‌شد که افراد تلویزیون را چگونه وسیله ای در خانه می‌دانند؟، تلویزیون چند ساعت از اوقات فراغت را به خود اختصاص می‌دهد؟، افراد چه نوع برنامه‌های تلویزیون را بیش‌تر می‌پسندند و از این قبیل که باعث شد برای یافتن پاسخ آنها پرسشنامة تدوین شده و بین افراد جامعه توزیع شوددر این پروژه داده‌ها جمع‌آوری گردید و به تجزیه و تحلیل گذاشته شد.

فهرست مطالب:
مقدمه
جمع‌آوری داده‌ها
تجزیه و تحلیل داده‌ها
ارزیابی مشکلات
نتایج
نتیجه گیری
منابع و مآخذ
ضمیمه

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی , سایت تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی , خرید تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی , دانلود رایگان تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی , فایل تحقیق بررسی نقش تلویزیون در جامعه امروزی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x