تحقیق آمار سرشماری استان قزوین

دانلود تحقیق آمار سرشماری استان قزوین

تحقیق آمار سرشماری استان قزوین

تحقیق-آمار-سرشماری-استان-قزوین

دانلود تحقیق آمار با موضوع سرشماری استان قزوین،
در قالب word و در ۴۱ صفحه، قابل ویرایش.


خلاصه تحقیق: 
اطلاعات قاعده‌مند، بر اساس محیط فیزیکی، به شناسائی نیازهای افراد و اندازه گیری استعدادهای بالقوه جوامع کمک می کند. این اطلاعات در ارتباط تنگاتنگ با جامعه حال حاضر جهانی می باشد که ما شاهد تغییرات وسیعی در ساختار آن می باشیم.

تمام کشورها و تمام سازمان ها داخل فرآیندی شده اند که آن ها را به سمت مدرن شدن هدایت می کند. در مکزیک اصلاحاتی در مقیاس وسیع موجب به‌ وجود آمدن مطالبات جدید برای اطلاعات آماری و جغرافیایی شد. اندازه گیری‌ ها تا آن جا پیش رفت که یک سیستم اطلاعاتی بین المللی جهت مقابله با چالش های جدید فراهم شود. یک برنامه پیشرفته توسط INEGI،‌ اداره مرکزی آما، جغرافیا و انفورماتیک مکزیک، طراحی و اجرا شد.

این برنامه شامل هفت قسمت می شود: عدم تمرکز- زیربنا- روش شناسی- آموزش- هماهنگی – تولیدات جدید و فعالیت هایی در جهت ارتقاء فرهنگ عمومی آمار در بین مردم.

سهم برنامه مدرنیزاسیون INEGI در اجرای اهداف بین المللی مختصراً ذکر شده است.

سیستم اطلاعاتی یکپارچه و به هنگام شده به بسط مشارکت مردمی و همین طور به طراحی سیاست هایی با هدف ارتقاء وتوسعه اقتصادی جهت بهبود استانداردهای زندگی افراد، کمک می کند. اگر چه فعالیت های آماری از دیدگاه فنی و علمی جالب توجه است اما برتری آن در این ست که امکان کمک به افراد جهان در به دست آوردن عدالت و زندگی بهتر را فراهم می کند.
دانلود فایل

همکاری در فروش فایل

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x