شهرسازی · اکتبر 11, 2022 0

بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان eppt

رای post

دانلود بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان

فایل قابل ویرایش بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان , ورد بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان


بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان

بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان

بررسی-بافت-و-مقررات-ساخت-و-ساز-شهر-اصفهان

توضیحات:
تحقیق مبانی مهندسی معماری و ساختمان با موضوع بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان ، در قالب فایل pdf و در حجم 24 اسلاید، همراه با تصاویر و تضویحات کامل.

عناوین بررسی شده در فایل عبارت اند از: بررسی بافت جدید و قدیم شهر اصفهان، بررسی درصد تراکم، سطح اشغال، جبهه ساخت و تجمیع و همچنین نمونه دستور تهیه نقشه شهرداری اصفهان).

بخشی از متن:
اِصفَهان یا اِسپَهان تلفظ شهری باستانی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز مرکز شهرستان اصفهان است. اصفهان، سومین شهر پهناور ایران پس از تهران و مشهد و سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد است.
اصفهان در 43۵ کیلومتری تهران و در جنوب این شهر قرار دارد. محدوده شهری آن به چهارده منطقه شهری تقسیم می شود و در خارج از محدوده شهری نیز از غرب به سمت خمینی شهر و نجفآباد، از جنوب کوه صفه و سپاهان شهر، از سمت شمال به شاهین شهر و از شرق نیز به دشتسگزی منتهی می شود …

فهرست مطالب:
اصفهان
درصد تراکم
سطح اشغال
جبهه ساخت
تجمیع
دستور تهیه نقشه

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان , سایت بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان , خرید بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان , دانلود رایگان بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان , فایل بررسی بافت و مقررات ساخت و ساز شهر اصفهان

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x