افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس

خریدافزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس

دانلود افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس

برای خرید و دانلود افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

 افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس | پلاگین وردپرس کد تخفیف سفارش اول افزونه کد تخفیف خرید اول ووکامرس | woocommerce first purchase coupon

به روزرسانی به نسخه 2.0 تغییرات این نسخه: 

  • سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس
  • بهبود هسته افزونه
  • اضافه شدن قابلیت امکان تعیین شرط تعداد سفارش قبلی کاربر جهت اعمال کوپن

معرفی افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس

یکی از استراتژی های مارکتهای جهانی اراپه کد تخفیف برای اولین سفارشی است که کاربر درآن مارکت ثبت میکند. این استراتژی در مارکت ها و فروشگاهی ایرانی نیز بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و بازخورد خیلی خوبی داشته است. به عنوان مثال حتما تا کنون با تخفیف های سرویس هایی نظیر زود فود  ، چنگال ، الو پیک و… رو به رو شده اید که با پیشنهاد های ترغیب کننده خود شما را تبدیل به یک کاربر و مشتری همیشگی خود کرده اند. این یک موضوع روانشناسی است که تا زمانی که فرد از یک فروشگاه خریدی نداشته است یک عامل بازدارنده جلوی آن را برای خرید از ان مارکت می گیرد و این عامل کاملا درونی و طبیعی است. اما زمانی که کاربر به طور اتفاقی یا با یک بهانه مثل تخفیف مخصوص سفارش اول از آن فروشگاه خرید کند در دفعات بعدی دیگر آن عامل درونی و بازدارنده جلوی او را نخواهد گرفت و اگر شخص از خرید اول خود تجربه ی خوب و رضایت بخشی داشته باشد عملا تبدیل به یک مشتری وفادار آن مارکت می شود. پس ازیک طرف آفرهای مربوط به تخفیف خریداول باعث جذب کاربر جدید میشود و ازیک طرف باعث افزایش فروش. افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس یک پلاگین کاملا ایرانی می باشد. این پلاگین این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به راحتی شبیه برندهایی که از این ترفند استفاده می کنند تحولی در مارکتینگ فروش خود ایجاد نمایید. شما می توانید از طریق لینک زیر یک نمونه از سایتهای ایرانی که با یک پاپ اپ کد تخفیف اولین خرید، بازدیدکنندگان خودش را در همان ابتدا تبدیل به خریدار می کند را مشاهده کنید: https://mootanroo.com/ این کار مارکتینگ شما را متحول خواهد کرد. 

5e884b239c64b8006a3c4ac1.jpg

  درادامه نیز برخی ازتبلیغات ترغیب کننده  فروشگاه های داخلی وخارجی که از این استراژی استفاده میکنند رامشاهده خواهید کرد: 

5e884b369c64b800696254b9.jpg

  افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس با سیستم کوپن ووکامرس کاملا سازگار است. و لذا تمام ویژگی هایی که ووکامرس برای کوپن های خود به طور پیش فرض فراهم می کند را نیز میتوان برای این افزونه در نظر گرفت. از جمله: 

تخفیف ثابت یا درصدی

تعیین تاریخ انقضا

تعیین حمل و نقل رایگان برای کوپن

تعیین حداقل و حداکثر هزینه مقدار خرید

انتخاب عدم اعمال بر روی محصولات حراجی

محدود یا مستثنی کردن محوصلات یا دسته بندی محصولات

افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس

برای خرید و دانلود افزونه کوپن تخفیف اولین خرید ووکامرس با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

نظر دهید

      پاسخ دهید