افزونه مقایسه محصولات مورد علاقه | JetCompareWishlist

خریدافزونه مقایسه محصولات مورد علاقه | JetCompareWishlist

دانلود افزونه مقایسه محصولات مورد علاقه | JetCompareWishlist

برای خرید و دانلود افزونه مقایسه محصولات مورد علاقه | JetCompareWishlist با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

افزونه مقایسه محصولات مورد علاقه | پلاگین JetCompareWishlist

معرفی افزونه مقایسه محصولات مورد علاقه

پلاگین JetCompareWishlist  یک ابزار مفید برای اضافه کردن قابلیت های مقایسه و لیست علاقه مندی به صفحات فروشگاه های اینترنتی ساخته شده با المنتوراست. با استفاده از افزونه JetCompareWhishlist شما می توانید برای کاربران و بازدیدکنندگان صفحات فروشگاهی سایت خود این امکان را فراهم کنید تا به راحتی بتوانند محصولات مورد نیاز وعلاقه اشان را به لیست علاقه مندی ها یا مقایسه اضافه کنند. 

 

5e71aa91c3d30f02d946d2ec.png

 

 

ویژگی های برجسته پلاگین JetCompareWishlist

انتخاب فیلدهای محصول برای اضافه شدن به لیست بررسی

شما در JetCompareWhishlist این امکان را خواهید داشت که فیلد های جهت نمایش در لیست مقایسه انتخاب کنید تا به این صورت از ارائه اطلاعات غیر ضروری در هنگام مقایسه جلوگیری کنید.

ذخیره لیست علاقه مندی ها برای کاربران وارد شده

کاربرانی که در وب سایت شما وارد شده اند می توانند لیست علاقه مندی های خود را ذخیره داشته باشند تا در دفعات بعدی به آن ها سریع دسترسی پیدا کنند.

ساخته شده برای المنتور

JetCompareWhishlist به طور اختصاصی برای صفحه ساز المنتور ارائه شده است که در ساخت صفحات فروشگاهی از آن می توانید بهره بگیرید.

سفارش سازی کامل

هر قسمت که به لیست علاقه مندی و بررسی وابسته است را می توانید به راحتی سفارش سازی کنید و سبک طراحی خود را پیاده سازی کنید.   

 

5e71aa991bdb8902b541096f.png

 

ویژگی های منحصر به فرد افزونه مقایسه محصولات مورد علاقه

دکمه مقایسه

دکمه مقایسه را بر روی صفحه تکی و آرشیو محصولات ووکامرس اضافه کنید تا کاربران بتوانند با یک کلیک محصولات را به لیست مقایسه اضافه کنند.

دکمه علاقه مندی

بر روی محصولات خود دکمه علاقه مندی اضافه کنید تا مشتریان با با کلیک کردن روی آن، محصولات موارد  مورد علاقه خود را به لیست علاقه مندی اضافه کنند تا بعداً نسبت به خرید آن اقدام کنند.

نمایش تعداد موارد انتخابی برای مقایسه

درهدر میتوانید تعداد محصولاتی که به لیست بررسی اضافه شده اند رابه صورت عددی وبا یک آیکون به نمایش بگذارید.

تعداد موارد افزوده به لیست علاقه مندی

لیست علاقه مندی ها هم مثل موارد انتخابی به کاربر اجازه می دهد تا تعداد مواردی را که به لیست علاقه مندی اضافه کرده را بداند.

جدول مقایسه

یک لیست از ویژگی ها و پارمتر ها را انتخاب کنید تا در صفحه لیست مقایسه برای چندین محصول نمایش داده شود و کاربر بدون سردرگمی مقایسه های خود را انجام دهد.

لیست علاقه مندی

این ویجت به شما این امکان را میدهد که صفحه برای لیست علاقه مندی ایجاد وآن رابرای نمایش قرار بدهید.  

افزونه مقایسه محصولات مورد علاقه | JetCompareWishlist

برای خرید و دانلود افزونه مقایسه محصولات مورد علاقه | JetCompareWishlist با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

نظر دهید

      پاسخ دهید