افزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا

خریدافزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا

دانلود افزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا

برای خرید و دانلود افزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

افزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا | افزونه ایجاد دسترسی به محصولات دانلودی ووکامرس | ایجاد دسترسی برای فایل های جدید ووکامرس | افزونه دسترسی خریداران قبلی محصولات مجازی

معرفی افزونه ماریا | افزونه ایجاد دسترسی محصولات دانلودی

ووکامرس یکی از برترین پلاگین‌های فروشگاه ساز برای وردپرس می‌باشد و بسیاری از افراد از این پلاگین برای فروش محصولات دیجیتال و دانلودی خود استفاده می‌کنند. اگر شما نیز از این افزونه برای فروش محصولات دانلودی خود استفاده کرده اید حتما متوجه اشکال این افزونه در دسترسی فایل‌های جدید محصول دانلودی به مشتریان شده‌اید.

به عنوان مثال شما در ابتدا یک محصول دانلودی با ۱۰ فایل برای دانلود در دسترس مشتریان قرار دادید. این محصول به فروش می‌رسد و مشتریان شما فایل‌های دانلودی قرار داده شده را به راحتی استفاده می‌کنند اما مشکل هنگامی ظاهر می‌شود که شما فایلی جدید به این محصول اضافه کردید. مشتریانی که قبل از اضافه کردن فایل‌های جدید محصول را تهیه کرده باشند نمیتوانند به فایل‌های جدید دسترسی پیدا کنند.

احتمالا شما هم کدها یا پلاگین‌های مختلفی را برای این منظور نصب کرده‌اید اما هیچ کدام بعد از آپدیت ووکامرس کاربردی نبودند. این افزونه با آخرین نسخه از ووکامرس تست شده و در آپدیت‌های بعدی ووکامرس در صورت تغییر در روش دانلود، افزونه بروزرسانی خواهد شد. تست شده با نسخه ۵.۶ ووکامرس

راه حل در افزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا یافت می‌شود

در اینجاست که این افزونه به کمک شما می‌آید. با هر بار اضافه کردن فایل به محصول با زدن گزینه «بروزرسانی» در آن محصول، افزونه به شکل خودکار دسترسی فایل‌های جدید را به تمامی مشتریان قبلی محصول اعطا خواهد کرد.

نیازی نیست در ابتدای راه اندازی فروشگاه خود باشید، بعد از نصب افزونه در قسمت تنظیمات میتوانید تمامی مجوزها را به راحتی با یک کلیک به تمامی مشتریان هر محصول اعطا کنید تا مشتریان شما به راحتی به فایل‌های جدید دسترسی پیدا کنند.

افزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا

تنها کافی است روی دکمه «اعطای دسترسی» کلیک کنید.

همه چیز به صورت خودکار انجام می‌شود

بعد از نصب و اعطای مجوز اولیه دیگر نیازی نیست هر بار به صورت دستی مجوز دانلود را صادر کنید. افزونه به صورت خودکار دسترسی فایل‌های جدید را به مشتریان محصول اعطا خواهد کرد.

   ایجاد دسترسی برای فایل های جدید ووکامرس

لیست بروزرسانی‌های افزونه دسترسی خریداران قبلی محصولات مجازی ماریا

نسخه ۱.۰.۰

  • انتشار افزونه!

افزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا

برای خرید و دانلود افزونه دسترسی دانلود ووکامرس ماریا با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

نظر دهید

      پاسخ دهید