افزونه درگاه پرداخت پی برای EDD رادایران

خریدافزونه درگاه پرداخت پی برای EDD رادایران

دانلود افزونه درگاه پرداخت پی برای EDD رادایران

برای خرید و دانلود افزونه درگاه پرداخت پی برای EDD رادایران با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

افزونه درگاه پرداخت پی برای edd | درگاه پرداخت اختصاصی با pay | افزونه درگاه پرداخت ایزی دیجیتال دانلود

 

در صورتی که برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت پی نیاز به “معرفی دوستان” دارید، میتونید پس از خرید درگاه در تیکت شماره موبایلتون رو ارسال کنید تا ما به درگاه پی معرفی تون کنیم و بتونید از خدمات این درگاه واسط استفاده کنید 

 

معرفی افزونه درگاه پرداخت پی برای edd

این روزها با افزایش کسب و کارهای مبتی بر ارائه محصولات مجازی همچون فایل آموزشی، فیلم، صوت، طراحی گرافیکی، عکس، کتاب الکترونیکی، موسیقی، نرم افزار و… روش‌های مختلفی برای عرضه این نوع از محصولات در وردپرس ارائه شده است. یکی از محبوب‌ترین افزونه‌هایی که امکان فروش فایل دانلودی را در وردپرس فراهم می‌کند افزونه EDD (مخفف Easy digital downloads) است. افزونه ایزی دیجیتال دانلود با توجه به اینکه از زبان فارسی به طور پیش‌‌فرض پشتیبانی می‌کند، دارای محبوبیت زیادی بین کاربران ایرانی سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. این افزونه فروشگاه‌‌ساز همواره از اولین افزونه‌‌هایی است که هر طراح برای یک سایت فروش فایل به‌‌صورت آنلاین آن را برای سایت خود استفاده می‌‌کند. 

افزونه درگاه پرداخت پی برای edd

با توجه به اینکه این روزها راه اندازی فروشگاه آنلاین و مخصوصا وب سایت های دانلودی مبتی بر آموزش، گسترش زیادی داشته است، و از طرفی دریافت درگاه پرداخت‌های بانکی در شروع کار کسب و کار نسبتا دشوار است همچنین با توجه به مشکلات زیر ساختی موجود، استفاده از یک درگاه پرداخت بانکی مشخص این ریسک را دارد که با قطعی های مکرر این درگاه‌ها فروش وب سایت شما نیز دچار مشکل شود، درگاه‌های پرداخت واسط همچون پی که از چندین درگاه بانکی بسته به میزان سرعت و اتصال در لحظه، استفاده می‌کنند، از محبوبیت زیادی برخودار هستند.  سرویس پرداخت یار پی (pay.ir) یکی از محبوب‌ترین و مطمئن ترین سرویس‌های پرداخت یاری در ایران است که با خدمات منحصر به فرد خود از محبوبیت و اطمینان بالایی در بین کاربران ایرانی برخوردار است. افزونه درگاه پرداخت پی برای edd این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به راحتی محصولات دانلودی خود را از طریق درگاه پرداخت pay.ir به کاربران خود بفروشید.

ویژگی های درگاه پرداخت اختصاصی با pay | افزونه درگاه پرداخت ایزی دیجیتال دانلود

  • اختصاص عنوان دلخواه برای درگاه
  • پشتیبانی از واحد پول ریال و تومان
  • امکان استفاده از درگاه در حالت تست

 

 

افزونه درگاه پرداخت پی برای EDD رادایران

برای خرید و دانلود افزونه درگاه پرداخت پی برای EDD رادایران با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

نظر دهید

      پاسخ دهید