افزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس

خریدافزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس

دانلود افزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس

برای خرید و دانلود افزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

افزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس | درگاه پرداخت لرن پرس

معرفی افزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس

مروزه با توجه به افزایش تعداد وبسایت های آموزش آنلاین و جایگاه این وبسایت ها در رفع نیاز های آموزشی کاربران تیم فیدارشاپ برای برطرف ساختن نیاز مدیران وبسایت های آموزشی وردپرس که از افزونه لرن پرس استفاده می نمایند تصمیم به ارائه یکی از کاربردی ترین درگاه های بانکی برای این افزونه نموده است.

مهم ترین و کاربردی ترین ویژگی این درگاه امکان ایجاد پرداخت مستقیم در خود افزونه لرن پرس به منظور رفع نیاز به سایر سیستم های پرداخت و ساده سازی پرداخت در این افزونه می باشد. قالب اجوما بر پایه افزونه لرن پرس یکی از بهترین و پرفروش ترین قالب های آموزش آنلاین با بیش از 30 هزار فروش موفق در مارکت های جهانی است. تیم فیدارشاپ مفتخر است این قالب را هم با بهترین کیفیت برای شما کاربران عزیز در ژاکت فراهم آورده است.

افزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس | درگاه پرداخت لرن پرس

افزونه لرن پرس یکی از کامل ترین افزونه های ایجاد وبسایت های آموزش آنلاین بوده که با بیش از 70 هزار نصب فعال در جهان و با بروزرسانی های منظم بدون شک برترین و قدرتمندترین افزونه آموزشی است. با استفاده از افزونه لرن پرس به راحتی می توانید محتوای آموزشی و دوره های مخصوص خود را ایجاد کرده و در وبسایت خود به فروش برسانید.

درگاه به پرداخت بانک ملت دارای رتبه اول کشور در میان شرکت های پرداخت اینترنتی و رتبه 16 جهان می باشد که مهم ترین دلیل انتخاب این درگاه برای ارائه است.

یکی دیگر از دلایل انتخاب این درگاه، رعایت مسائل و نکات ایمنی می باشد. همانطور که می دانید در صورتی که امنیت در بخش پرداخت وبسایت رعایت نگردد می تواند خسارت های بسیاری را ایجاد نماید. این افزونه به شما این امکان را می دهد که کاربران وبسایت شما با خیال راحت از امکانات درگاه به پرداخت بانک ملت استفاده کرده و تراکنش های خود را بدون بروز خطا انجام دهند.

این درگاه مطابق آخرین تغییرات برای افزونه آموزشی لرن پرس برنامه نویسی و ارائه گردیده است.

 

افزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس

برای خرید و دانلود افزونه درگاه به پرداخت ملت برای لرن پرس با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

نظر دهید

      پاسخ دهید